Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-15.30 hod.)

schránka poštová 370x360x135mm

schránka poštová 360x370x132mm   Ako si pripevniť poštovú schránku? Do zateplenej fasády Použijeme špirálové hmoždinky WKDS Hmoždinka sa jed... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Nie sme platcovia DPH
22,44 €
Číslo produktu:570/F cierna
EAN kód:395.6680
Materiál:plech Zn
Povrch:prášková farba
Výška H:370 mm
Šírka L:360 mm
Hĺbka:132 mm
Farba:čierna
Vlastnosti:kataforézna úprava
Špecifikácia:oblúkova strieška
Kotvenie:na výšku
Kompletné špecifikácie
schránka poštová 360x370x132mm
 
Ako si pripevniť poštovú schránku?
Do zateplenej fasády
Použijeme špirálové hmoždinky WKDS
Hmoždinka sa jednoducho zaskrutkuje do zateplenia, skrutku použijeme s priemerom 4,5mm. WK-DS050 použijeme pri hrúbke izolácie 60mm a viac. WK-DS085 použijeme pri hrúbke izolácie 90mm a viac. Nosnosť jednej takejto hmoždinky je až 5kg, teda pre poštovú schránku úplne postačujúce.
Ďalšou možnosťou je prevŕtať sa cez zateplenie až do muriva, no v tomto prípade je dôležité vybrať dostatočne dlhú hmoždinku. Na výber máme so skrutkou aj bez.   
 
Do dreva
Použijeme samoreznú skrutku do dreva, na výber ich máme neúrekom, dostupné cez tento odkaz. Ak nechceme použiť samorezné skrutky, a ak máme prístup aj z druhej strany dreva, vieme použiť klasické metrické skrutky, s podložkou a maticou. Na výber máme dĺžky aké potrebujete.  
 
Do kovu / o kov
Ak to situácia umožňuje, vieme na uchytenie použiť samozávrtné TEX skrutky, máme aj s poľgulatou alebo zápustnou hlavou – ich výhoda spočíva v tom, že ich vieme použiť bez predvŕtania. Ďalšou možnosťou je prichytenie pomocou skrutky a nitovacej matice – tak sa nám vytvorí potrebný závit, kľudne aj v tenkom profile, a schránku ľahko priskrutkujeme.
 
 
Kde nás nájdete

Kontakty
Zákaznícka podpora Juhukov.sk
(Po-Pia, 9-15.30 hod.)
Juhokov & Kovostyl s.r.o
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk