Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-15.30 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Doprava a platby
Doprava a platby

Doprava a platby

Poštovné, balné a dodacia lehota

Dodávaný tovar zostáva až do úplného zaplatenia kúpnej ceny vo vlastníctve predávajúceho, a to v zmysle platných ustanovení obch. zákonníka.

Nasledujúce prepravné náklady a podmienky sa vzťahujú na e-shop www.juhokov.sk.
 
Dodacia lehota sa počíta na pracovné dni - štandardne zásielky doručujeme do 3-4 pracovných dní - ak objednávka obsahuje kusy nad 3,5m, alebo plechy môže sa dodacia lehota predĺžiť na 5 - 6 pracovných dní.

Kvoli zefektívneniu prepravy a s tým spojených prepravných nákladov, zásielky expedované zo sídla eshopu juhokov.sk sú pravidelne v pondelok a v stredu. Objednávky zrealizované (e-shopom, prijatím mailu, faxu, alebo telefonátu) najneskôr do 10.00 hod. dňa predchádzajúcemu dňu expedície, budú zaslané najbližší deň, ale len v pondelok alebo v stredu ak sú položky skladom. T.j. zákazník si objedná napr. pohon a kované polotovary vo štvrtok do 10.00 hod, položky sú skladom    budú vyexpedované v pondelok.

Pre zjednodušenie je spracovaná nasledovná tabuľka:

objednávka PI a PO najneskôr do 10.00 - expedované v stredu

objednávka  UT, ST a ŠT najneskor do 10.00 - expedované v pondelok


Poštovné je účtované podľa typu prevzatia tovaru takto:

  • Osobný odber - ZDARMA.
  • Dopravnou službou SDS Slovenská republika podľa tabulky

S každou zásielkou dostane zákazník daňový doklad (faktúru).

Spôsob platby

  • V hotovosti pri osobnom odbere.
  • Dobierkou - tovar bude zaslaný na dobierku, celú sumu vyberie od zákazníka doručovateľ pri prevzatí. Poplatok za službu dobierka je 1,00 € bez DPH.
  • Bankovým prevodom (určené pre zákazníkov s podpísanou rámcovou zmluvou!) - možnosť platby prevodom z účtu v akejkoľvek banke na účet predajcu. Číslo účtu pre Slovenskú republiku - IBAN: SK49 0200 0000 0016 8805 1459 (Všeobecná úverová banka Slovensko). Ako variabilný symbol použite číslo vašej faktúry. Akonáhle budú peniaze pripísané na náš účet, zásielku posielame.

1Výjimku tvorí hutný materiál nerez a hliník, pri ktorom sa účtuje celá cena dopravy aj v prípade, že by mal zákazník štandardne nárok na dopravu zadarmo.

POZOR!!! Doprava hutného materiálu a hliníka je účtovaná ako dvojnásobok započítanej dopravy. Z technického dôvodu to systém nevie započítať automaticky, ale i napriek upozorneniu , telefonicky kontaktujeme zákazníka a oznámime konečnú cenu dopravy.

Kde nás nájdete

Kontakty
Zákaznícka podpora Juhukov.sk
(Po-Pia, 9-15.30 hod.)
Juhokov & Kovostyl s.r.o
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk